Carrermain

kariera w OpusCapita

 

Możliwości rozwoju dla specjalistów w dziedzinie zarządzania finansami i technologii IT

W OpusCapita tworzymy rozwiązania usprawniające procesy finansowe i księgowe w oparciu o automatyzację i outsourcing. Naszym celem jest tworzenie wartości dla naszych klientów, z którymi razem pracujemy nad ich zdefiniowaniem i realizacją. OpusCapita optymalizuje i usprawnia procesy finansowe dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań do ich automatyzacji. Z naszych usług i rozwiązań korzysta 11 tys. klientów w ponad 50 krajach. OpusCapita działa w ośmiu krajach europejskich, zatrudniając ponad 2100 pracowników. W 2014 roku sprzedaż netto osiągnęła 260 miliony EURO. Siedziba firmy mieści się w Finlandii.

OpusCapita – miejsce dla ludzi z pasją

Wierzymy, że to właśnie pasja, z jaką podchodzimy do naszej pracy, wyróżnia nas na tle konkurencji. Z entuzjazmem pracujemy nad nowymi rozwiązaniami dla naszych klientów, koncentrując się na procesach finansowych, które mogą istotnie usprawnić ich działalność. Dlatego też szukamy ludzi z pasją.

Wierzymy także w ciągłość innowacji i nieustanny rozwój zawodowy. Zachęcamy naszych pracowników, by rozwijali swój zakres kompetencji, co jest niezbędnym elementem w dostosowaniu się do stale zmieniających się wymagań i oczekiwań naszych klientów oraz branży.

Wraz ze stałym rozwojem naszej firmy na międzynarodowych rynkach aktywnie poszukujemy najzdolniejszych, ambitnych i pełnych pasji specjalistów o różnych kompetencjach, którzy będą w stanie rozwijać się razem z nami.

Dynamiczny rynek - potrzeba róznych specjalizacji

Choć wszystkich nas łączy pełne pasji podejście do finansów, OpusCapita jest zróżnicowanym zespołem specjalistów, do którego należą inżynierowie, ekonomiści i informatycy, a także humaniści. Branża, której tempo dyktują szybko rozwijające się technologie i dynamiczne rynki nauczyła nas, że aby wygrać, trzeba mieć zespół złożony z przedstawicieli różnych specjalizacji.

Jeżeli:

  • jesteś osobą ambitną
  • z pasją realizujesz zadania
  • wyznajesz zasadę, że ważni są dla Ciebie ludzie
  • skupiasz się na potrzebach i realizacji oczekiwań klientów
  • jesteś przedsiębiorczy

zarejestruj się w naszej bazie kandydatów (w sekcji open application) lub skontaktuj się z nami.
Chętnie poznamy Cię bliżej!